Balığın mevsimi olur da balık yemenin mevsimi olmaz dedik. Her daim balığın yeri ayrıdır masada. Balık oldu mu sofrada adabıyla takılmak gerekir. Detayları sen zaten biliyorsun. Bir kere, taze olacak balık, bir-iki meze yetmez çeşit çeşit mezeler olacak, ama lezzetlisinden. Renk renk, donatacaksın sofrayı ki önce gözler şenlensin sonra damaklar. Mezesi, rokası, mısır ekmeği, tatlısı, çeşit çeşit balıkları… Yemeyip yanında yatmalık adeta!

“Rakı-balık keyfi bir ülke olsa, başkenti Kumkapı olurdu” dedik. Boşuna demedik. Kumkapı, tarihi yarım adanın en sevilen eğlence mekanlarından biri. Gölçek Restaurant ise Kumkapı’nın incisi... En seçkin restaurantlardan biri olan Gölçek Restaurant, zengin meze alternatifleri, lezzetli deniz ürünleri ve aradığın her şeyi bulabileceğin bir yer.

Kumkapı'nın en seçkin restaurantı Gölçek her türlü balık, mezenin tüm çeşitleri, rokanın o güzel tadına, özel tatlısı krepini ve sayamadığımız bin bir çeşit değişik tadıyla, Kumkapı'nın en başarılı ustalarının kattığı o güzelim lezzetlerle seni ağırlamaktan mutluluk duyacak…


Ayrıntılı bilgi için: www.golcekrestaurant.com

Ayrı bir kültür sahibi olan ve balık-rakının ana vatanı Kumkapı bölgesinde bulunması zaten ayrıcalık olan bölgenin en iyi restaurantında açık ve kapalı alanları, haftanın her günü canlı fasıl, oryantal showları, Lig TV hizmetleri mevcut..

Kumkapı Gölçek Restaurant / Çarpariz Sokak No:18 Kumkapı İstanbul / Tel: 0 212 518 85 40- 517 23 40 - 518 90 44 / Fax: 0 212 516 12 25